Zostań Dostawcą

Jak zostać dostawcą w marketplace QSHEE?

 

 

Wdrożenie nowego Dostawcy w marketplace QSHEE realizowane jest pod okiem dedykowanego opiekuna w 3 prostych krokach: rejestracji dostawcy, integracji oferty, rozpoczęcia sprzedaży.

Rejestracja

Wyślij do nas zgłoszenie na adres e-mail hurt@qshee.pl podając w nim pełne dane kontaktowe. Po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą i poprosi o przesłanie danych niezbędnych do pozytywnej weryfikacji firmy będącej podstawą zamieszczenia oferty sprzedaży w marketplace QSHEE.

Wysyłając maila wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez  ZONWAY Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni przy ul. Władysława IV 43, 81-395 Gdynia, KRS 0000791969 , NIP 5862346153 w celu nawiązania współpracy handlowj. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest ZGODA. Odbiorcami danych mogą być podmioty zajmujące się obsługą informatyczną administratora danych. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem hurt@qshee.pl

Integracja

W celu importu i publikacji Twojej oferty niezbędny nam będzie plik CSV lub XML o odpowiedniej strukturze danych.  Naszego Działu Wdrożeń przekaże Ci wszelki niezbędne informacje.

Sprzedaż

Proces integracji kończą ustalenia dotyczące wymiany danych, aktualizacji cen i stanów magazynowych oraz testy. Cały proces zakupowy będzie monitorowany przez dedykowanego Specjalistę ds. Zakupów, który odpowiedzialny będzie za monitorowanie procesu realizacji zamówienia oraz rozliczeń.

 

 

 

 

Co zyskuje Dostawca współpracując z QSHEE?

 

 

Pełną obsługę Klienta przez specjalistów marketplace QSHEE.

Po stronie Dostawcy pozostaje jedynie terminowe i zgodne z zamówienie dostarczenie towaru. Obsługa przedsprzedażowa, realizacja zamówień, procesy posprzedażowe to już nasza część współpracy.

Wielopłaszczyznowy marketing.

Włączenie oferowanych przez Dostawcę towarów w strategię promocji QSHEE wykorzystującą takie narzędzia jak: newsletter, SEO, kampanie reklam personalizowanych na stronach szerokiego grona partnerów QSHEE, serwisach social media oraz w wielu innych kanałach marketingowych. Wszystko po stronie marketplace QSHEE.

Elastyczny system współpracy.

QSHEE pragnie zostać partnerem handlowym Dostawców i nawiązać z nimi długotrwałe relacje bazujące na obustronnie owocnej współpracy. Na bazie wstępnych rozmów biznesowych ustalony zostaje prowizyjny lub bezprowizyjny model współpracy. Nie naliczamy automatycznych opłat za czas wyświetlania oferty, ilość odwiedzin czy promocje . Rozliczenia dokonywane są wyłącznie za faktyczną sprzedaż. Dzięki takiemu podejściu pragniemy zapewnić Dostawcy możliwie najniższe koszty sprzedaży, a Klientowi możliwe najniższą cenę zachęcającą go do częstych zakupów i promowania QSHEE wśród znajomych.

Brak opłat za integrację.

Dostawca dostarczający nam swoją ofertę towarów w postaci pliku CSV lub XML o odpowiedniej strukturze może liczyć na BEZPŁATNĄ INTEGRACJĘ oraz szybki czas publikacji na marketplace QSHEE.

Szeroka grupa docelowa Klientów.

Od komputerów i elektroniki, przez sprzęt i odzież sportową, kosmetyki, zabawki dla dzieci po akcesoria dla zwierząt, materiały budowlane, wyposażenie wnętrz i wiele innych kategorii towarów oferowanych na marketplane QSHEE. Kupujący QSHEE doceniają różnorodność ciągle rozszerzającej się oferty. Akcje marketingowe zawsze kierowane są do sprecyzowanej grupy docelowej, co przynosi wymierne efekty w postaci zwiększenia wolumenu sprzedaży.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Wersja strony na komputer
Sklep internetowy Shoper.pl